Apróhirdetés > Állás

Feltöltés dátuma:
2018-11-06
Megtekintve: 10
Érdeklődések: 0 db
Irodai adminisztrátor
alkalmazott
Egyéb
Hirdetés szövege
A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület megváltozott munkaképességű munkavállalót keres debreceni partnere részére részmunkaidőben
IRODAI ADMINISZTRÁTOR
pozícióba a következő feltételekkel.

Főbb feladatok:
 EFOP 1.1.1. projektben támogatott foglalkoztatottak után elszámolás összeállítása
 elszámoló lapok EFOP irodába történő eljuttatása
 elszámoláshoz kapcsolódó hiánypótlások kezelése
 jelenléti ívek összesítése

Az álláshoz tartozó elvárások:
 Középfokú végzettség
 Felhasználó szintű számítógépes ismeret
 Precíz, pontos és felelősségteljes munkavégzés
 Önállóan és csapatban való munkavégzési képesség
 Adminisztrációs területen szerzett tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
 pályázati projekt elszámolásokban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
 Bruttó 82 800 Ft/hó
 Bejelentett munkahely 4 órás munkaviszonyban
 Megbízható vállalati háttér
 Határozatlan idejű munkaszerződés

Szükséges nyelvtudás:
 Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:
Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megváltozott munkaképességű személy, kérjük keresse Tanácsadó kollégánkat a 0630/232-6350 telefonszámon vagy a bako.gergo@mpme.hu e-mail címen.

Hirdetés képei
A hirdető még nem töltött fel képet!
Feltöltő
Orosz Krisztina
tamop538@mpme.hu

Pécsihirdető.hu | Pestihirdető.hu | Debrecenihirdető.hu | Szekszárdihirdető.hu | Kaposvárihirdető.hu | Győrihirdető.hu | Balatonihirdető.hu | Szegedihirdető.hu |
Impresszum | Adatvédelem | Felhasználási feltételek | linkek | SMS fizetés/hirdetés kiemelése | Adatvédelem | Felhasználási feltételek | linkek | SMS fizetés/hirdetés kiemelése | Kapcsolat